
De nadruk ligt op verantwoorde inspanning en verbetering van de conditie. Iedereen traint op zijn of haar eigen niveau en mogelijkheden. De lessen worden gegeven in een extra verwarmd bad van 32,0 graden celsius en een waterdiepte van 1.20 meter. Goed om je spieren en gewrichten soepel te houden en je conditie te verbeteren. Tijdens de lessen is er veel aandacht en ruimte voor sociaal contact.

Locatie: Tongelreep
Doelgroep: Personen met een beperking of medische indicatie
Soort les: Bewegingsles
Intensiteit: Matig intensief
Tarieven
Volwassenen
€ 50,- voor een passe-partout (bijbetaling per bezoek is €2,-)
55 plussers
€ 40,- voor een passe-partout (bijbetaling per bezoek is €2,-)
Inschrijven
Meedoen met deze les of op de wachtlijst geplaatst worden? Hiervoor moet je je inschrijven bij de kassa van de Tongelreep. Je leskaart/passe-partout wordt gebonden aan een vastgestelde dag en tijd. Dit kan in drie stappen:
- Stap 1: Vraag informatie aan over de les via het contactformulier. Wij nemen contact met je op en informeren je over de wachtlijst, startdatum of vraag. Natuurlijk kan je ons ook bellen op 040 238 11 39 of je vraag stellen bij de kassa van de Tongelreep.
- Stap 2: Kom naar de kassa van de Tongelreep om je in te schrijven voor de les. Het inschrijfgeld bedraagt
€ 8,60. - Stap 3: Je ontvangt bericht van ons als je kan starten met de les.
Deelname aan de les of de wachtlijst is pas definitief nadat je bij de kassa van de Tongelreep de inschrijfkosten hebt betaald.
lestijden
Donderdag
13.30 - 14.00